česky anglicky
E-SHOP


O nás

Kde nás najdete

Kontakt
Nejbližší termín konání naší výstavy v chotči:

30.5. - 8.6.2014Od roku 2000 pořádáme v areálu našich skleníků v Chotči na přelomu května a června vlastní prodejní výstavy. Počínaje rokem 2005 jsme se rozhodli pořádat u nás také podzimní výstavy na přelomu srpna a září.

Během těchto akcí se snažíme prezentovat celý náš momentálně dostupný sortiment tropických a subtropických rostlin. K vidění jsou tilandsie, orchideje, bromélie, kaktusy a jiné sukulenty, masožravky, široký sortiment pokojových rostlin, atd... Děláme vše proto, aby každý následující ročník byl něčím ozvláštněný, nový a bohatší než roky předchozí, aby se to tu pravidelným návštěvníkům neokoukalo.
Tak byl jeden z ročníků "obohacený" o masožravé rostliny, další o lekníny a vodní rostliny, další zase o chladnomilné orchideje.

Neustále vzrůstající počet návštěvníků nás přesvědčuje o tom, že se naše výstavy veřejnosti - odborné i laické - líbí. Fakt, že se nemalá část návštěvníků pravidelně vrací napovídá, že se nám daří připravovat lákavý sortiment kvalitních rostlin v příjemné cenové relaci.

Přijeďte se k nám podívat i Vy!
Věříme, že budete spokojeni.

Vstup na akci je zdarma.(fotografie z minulých ročníků)